[TASUTA] 3-osaline seminaride sari Annika Nilsoniga

KUIDAS OLLA PAREM
EMA

Samm-sammuline seminaride sari paljastab sulle saladused, kuidas olla parem ema (isegi kui sa tunned end praeguseks täiesti läbikukkununa)

Registreerimine on lõppenud, sa saad lisada end ootenimekirja, et saada infot tulevikus toimuvate seminaride kohta.

Sellel UUEL 3-osalisel seminaride sarjal saad teada, kuidas:

  • Mis iseloomustab last vanuses 0-6 ning kuidas see kõik mõjutab tema käitumist, õppimist ja suhtumist. 
  • Luua positiivne ja armastav keskkond, mis soodustab lapse üldist heaolu ja arengut.
  • Seminar on suurepärane võimalus vanematele, kes soovivad oma vanemlusoskusi arendada, saada kindlustunnet oma lapsevanemaks olemise teekonnal ja teha positiivseid muutusi, mis mõjutavad kogu pere heaolu.

See seminaride sari on sulle kui:

  • Oled värkse ema, kes otsib juhendamist ja toetust, et kohaneda oma uue rolliga, õppida efektiivseid vanemlusstrateegiaid ja luua tugev side oma lapsega.
  • Oled kogenud 0-4 aastase lapse vanem, kes soovib oma olemasolevaid oskusi täiendada, lahendada konkreetseid kasvatuslikke väljakutseid või uuendada oma lähenemist vanemlusele, et paremini toime tulla muutuvate perevajaduste ja laste arenguetappidega
  • Oled väsinud info üleküllusest ning teadmatusest, kust ja mida otsida, mida usaldada. 
  • Sa oled tundnud, et lapse kasvatamine on väljakutseid pakkuv ning oled leidnud end küsimas, kuidas ikkagi tagada see, et sellest lapsest kasvab õnnelik ja vastutustundlik inimene. 

Annika Nilson

Montessori ekspert / emade mõttemaailma mentor

Mul on laialdased teadmised ja kogemused Montessori pedagoogikast, hoolivast distsipliinist, lapsehoidmisest ja IT-valdkonnast.

Usun kindlalt, et iga ema on vaid ühe integreeritud kasvatusmeetodi kaugusel läbimurdest oma vanemluse teekonnal. 

Olen lõpetanud AMI (Association Montessori Internationale) poolt akrediteeritud Montessori 3-6 vanuseastme juhendajate kursuse Montessori Instituudis Prahas, Tšehhis, aastatel 2020-2022. See haridustee on andnud mulle süvendatud väljaõppe Montessori pedagoogikas ja metoodikas, mis keskendub lapse iseseisvuse, uudishimu ja praktilise tegevuse kaudu õppimise toetamisele.

Õpingute osana viibisin praktikal neljas erinevas lasteaias, sealhulgas Valencias, Hispaanias, kogudes rikkalikke kogemusi mitmekesistes õpikeskkondades ja kultuurides.

Mul on lapsehoidja 5. taseme kutsetunnistus ja 1,5-aastane kogemus lapsehoidjana.

Lisaks olen Eesti Montessori Ühingu asutajaliige.

Kuid kõige olulisem on see, et olen ema kolmele lapsele, kelle kasvatamine on andnud mulle hindamatuid praktilisi kogemusi vanemluses.

THE NEW [PRODUCT] FRAMEWORK

5 PROVEN STEPS TO GET

[RESULTS] WITHOUT [PAIN]


This Free eBook from [NAME] will teach you tactics that you can copy. You will learn [HOWTO], [HOWTO], [HOWTO] & [HOWTO]